Про економіку

Козицький: Львівщина мусить стати економічною опорою для України

“Настав час повернутися до праці. Саме тепер Львівщина мусить стати економічною опорою для України”, — на цьому наголосив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у своєму Telegram каналі.

“​​У чотирнадцятий день боротьби з окупантом я хочу звернутися до підприємців. Друзі, колеги, так – в Україні війна. Наше військо мужньо протистоїть ворогу. Ми всі зібрали свої сили в кулак, відклали в бік усі наші справи і за кілька днів забезпечили максимальну, яку тільки могли, підтримку нашим воїнам, переселенцям та всім, хто потребує допомоги. Дякую вам за всю вашу допомогу, але настав час повернутися до праці. Працюйте! Українцям потрібна робота. Ваші працівники мають отримувати зарплату, а місцеві бюджети – ваші податки та надходження. Бо так само зарплату мають отримувати освітяни і комунальні підприємства. Громади мають жити. Саме тепер Львівщина мусить стати економічною опорою для України, – зазначив голова ЛОДА.

Працюйте для максимального результату вашого бізнесу, для того, щоб ваші працівники отримували високі зарплати й могли достойно утримувати свої родини. Систематизуйте свою роботу, дослухайтеся до нових ідей, знайдіть іноземних партнерів, пробуйте, пробуйте… не зупиняйтеся, аж поки не зробите! Бо часи змін і тривог – саме ті часи, коли перед інноваціями і бізнесом відкривається найбільше можливостей.
Нехай гроші рухаються! Дозвольте їм обертатися! Виробляйте те, що зараз найбільше потрібно українській економіці. Починайте, якщо маєте навіть найменший стартовий капітал. Весь великий бізнес починався з малого. Вмієте випікати хліб? – Почніть з малої пекарні! Відкрийте перукарні та малі кав’ярні! Заготовляйте гриби, вирощуйте ягоди, виготовляйте консервацію! Думайте про імпортозаміщення! Нагадаю, наразі держава максимально сприяє малому та середньому бізнесу, знижуючи податки та спрощуючи багато процесів.

Об’єднуйтеся в асоціації! Так само, як змогли об’єднатися у волонтерстві, так само співпрацюйте у роботі! Разом легше захоплювати нові ринки! Разом легше долати проблеми, співпрацювати з владою і якісно змінювати правила.

Згадайте про внутрішньо переміщених осіб. Їх на Львівщині вже майже 200 тисяч. Залучіть українців зі всіх регіонів до роботи на ваших підприємствах. Серед них, я впевнений, є висококваліфіковані фахівці у різних галузях. Тепер ми разом. Ми разом – сильніші!

Ми, Львівська обласна військова адміністрація, готові спілкуватися, чути та створювати всі можливі умови для того, щоб допомогти вам працювати і розвиватися. І ми вже цього тижня почали зустрічі з представниками бізнесу. Ми чуємо ваші ідеї, ваші проблеми і ваші потреби.

Міністерство інфраструктури також допомагає у релокалізації виробництв зі східних областей на захід України. Зокрема, управлінці безкоштовно перевозять фабрики та заводи Укрзалізницею, обласні адміністрації сприяють у пошуку приміщень, земельних ділянок та в інших важливих пунктах, аби максимально швидко запустити бізнес на новому місці. На Львівщині ви можете звертатися за е-адресою investregionlviv@gmail.com, або пишіть приватні повідомлення на сторінку Департаменту економічної політики Львівської ОДА (https://www.facebook.com/deploda) та у ватсап за номерами: +380668330313, +380680681751, +380634667138.

Разом – до перемоги! Слава Україні! 🇺🇦598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.