Про економіку

Кращі практики Львівщини у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики презентували під час круглого столу

Інститут Регіонального Розвитку організував круглий стіл «Енергоефективна Львівщина: історії успіху без секретів». Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Серед учасників заходу – начальник управління енергозбереження департаменту Андрій Якубовський, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк, менеджер проектів у сфері енергоефективності Фонду Східна Європа Віра Недзведська, представники органів місцевого самоврядування та громадськості.

Зокрема, під час заходу Андрій Якубовський розповів про реалізацію в області проектів у сфері енергоефективності та розвитку відновлювальної енергетики.

Він поінформував про кращі практики впровадження проектів енергоефективності та відновлювальної енергетики, серед яких термомодернізація житлових будиків в ОСББ із залученням коштів державної програми «Теплих кредитів», програма енергозбереження для населення Яворівського району, впровадження енергосервісних договорів в 6 бюджетних установах м. Дрогобич, модернізація котельні в м. Жовква із використанням відходів деревини, промислова дахова сонячна станція потужністю 2МВт, ТзоВ «Карпати-логістик», вітрові станції поблизу м. Старий Самбір ТзОВ «Еко-Оптіма» потужністю 33,9 мВт, перша в області біо ТЕЦ на відходах деревини ТОВ «МЕбель сервіч», біогазові установка ПАТ «Ензим».

Окрім 10 презентованих історій успіху в області реалізовано ще низку результативних проектів у сфері підвищення енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Захід провели в межах проекту «Енергоефективність в дії: аналіз та просування кращих практик на Львівщині».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.