Про економіку

Кредитні спілки – здорова альтернатива банкам

У читальний зал Центральної районної бібліотеки імені Василя Бобинського зібралися підприємці, члени кредитної спілки “Вигода” на семінар, в якому йшлося про особливості споживчого кредиту­вання жителів сільської місцевості. Його проводили кредитна спілка "Вигода", проект "Агро Львів", а також КС "Бойківщина" та "Гільдія вуглекопів" .

Охарактеризував тему та пред­ставив учасників семінару за­ступник голови правління кредит­ної спілки "Вигода" Юрій Мокриць­кий
(м. Стрий). Далі слово мав кон­суль­тант проекту з питань кре­­ди­­ту­ван­­­ня та співпраці з фінансово-кредитними установами Тарас Антонюк. Він розкрив такі теми: "Суть та природа кредиту", "Класифікація кредитів", "Забезпе­чення за кредитом", "Суть та складові понять "Сукупна вартість кредиту", "Реальна процентна став­ка за кредитом"".

А консультант проекту з питань захисту прав споживачів фінансових послуг Мирослава Муляр вела мову про правові аспекти споживчого кредитування на різних стадіях реалізації кредитних відносин між споживачем та кредитодавцем (за матеріалами порадника "Спо­живче кредитування. Порадник для сільгоспвиробника")

Про діяльність кредитних спілок розповіли: Ірина Махник (голова правління КС "Гільдія вуглекопів" м. Червоноград) та Надія Шуптар (директор Червоно­градського відділення КС "Бойків­щина" м. Дрогобич).

Підсумував роботу семінару, відповів на запитання заступник голови правління кредитної спілки "Вигода" Юрій Мокрицький. Присутні отримали цікаві і потрібні матері­али, які допоможуть їм у роботі.

Оксана ПРОЦЬ

Фото автора.

 

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.