Головна / Про економіку / Ліквідувати підприємця стало набагато простіше

Ліквідувати підприємця стало набагато простіше

Липень поточного року був вдалим для започаткування власної справи. Зокрема, за звітний період в районі зареєструвалось 18 фізичних осібпідприємців.

Також задекларували своє створення дев"ять юридичних осіб. Так, на теренах Сілецької сільської ради зареєстровано ТзОВ "Екологічні ресурси" (керівник З. В. Муц), ТзОВ "Львівські вугільні ресурси" (керівник І. Ю. Хмелик), основним видом їх діяльності є оптова торгівля твердим, рідким та газоподібним паливом. Обслуговуючий кооператив "Гаражне товариство "Запотік" та ТзОВ "Графен" започаткували свою діяльність в м. Великі Мости. В. Й. Кріль створив в с. Угринів фермерське господарство "Щедрий лан 2014" . У Сокалі по вулиці Героїв УПА, 54 здійснює свою діяльність адвокатське бюро "Микола Піка і партнери"  керівником якого є М. Є. Піка.

9 липня 2014ого зареєстровано громадське формування з охорони громадського порядку в місті Сокаль та Сокальському районі "Самооборона Майдану 10 сотня". В смт.  Жвирка по вул. 1го Травня, 5 Р.  М. Кунинець створив ТзОВ "БрикетЕко", основним видом діяльності якого буде виробництво нафтопереробних продуктів. ТзОВ "Регіональні будівельні технології", очолюване Я. З. Денисом, займатиметься будівництвом доріг та автострад.

У зв"язку з введенням в дію 8 липня цього року Закону України №1258VІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осібпідприємців за заявницьким принципом" за липень припинили діяльність 207 фізичних осібпідприємців.

 Відповідно до Закону України від 13. 05. 2014 р. №1258V11, внесено зміни до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб  підприємців" в частині скасування двоетапної процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи  підприємця за її рішенням та за судовим рішенням, що не пов'язано з банкрутством фізичної особи  підприємця.

 Звертаю увагу, що з 8 липня 2014 року державна реєстрація припинення фізичних осіб  підприємців проводиться без очікування двох місяців та надання довідок.

 Для проведення державної реєстрації припинення фізичної особи  підприємця, державному реєстратору необхідно надати заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою  підприємцем за її рішенням (форма 12).

Марія РЕБРИНА,
державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осібпідприємців реєстраційної служби Сокальського районного управління юстиції у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!