Про економіку

Лісове господарство на підприємствах Львівщини ведеться відповідно до усіх діючих законодавчих актів України, – висновок аудиту

Цього року німецькою фірмою «HAMBERGER» за участю незалежного німецького експерта Alain Paul проведено аудит ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Бродівське ЛГ» та ДП «Жовківське ЛГ» щодо правильності ведення лісогосподарських робіт та ланцюжка походження лісопродукії.

Про це повідомляє Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Висновок аудиту – лісове господарство на наших підприємствах ведеться відповідно до усіх діючих законодавчих актів України та відповідає усім критеріям FSC.

У червні місяці концерн «MONDI» (Словаччина) один з найбільших виробників паперу в Європі провів аналогічний аудит ДП «Стрийське ЛГ». Аудит проводився протягом двох днів за участю незалежного аудитора Оборської Алли Едуардівної, представників концерну «MONDI»:

·  Denis Popov – центральний апарат концерну;

·  Marin Bartik – спеціаліст по аудитах заводу «MONDI» (м. Ружемберок);

·  Branislav Javor – cпеціаліст по постачанню сировини;

·  Michal Zak – аудитор фірми «SILVA-PRO».

Окрім того, в аудиті приймав участь представник FSC на Україні Павло Кравець.

Аудиторам були представлені усі документи, які вони просили показати. Безпосередньо у лісових масивах підприємства відвідали лісосіки, які уже завершені розробкою, лісосіки, які знаходяться в процесі розробки та відведені ще не розпочаті лісосіки.

Аудитори були задоволені тим, що побачили. Висновок – ведення лісового господарства відповідає усім діючим законодавчим актам України та відповідає усім критеріям FSC.

Проведення таких аудитів налаштовує наші підприємства на підтримання високої якості усіх лісогосподарських робіт. Окрім того, надає посил суспільству, що лісове господарство в області ведеться на належному рівні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.