Про економіку

Львівщина придбала військові державні облігації

Від самого початку російської агресії Львівщина активно включилася до захисту України на різних „фронтах”: притулок внутрішньопереміщеним особам, гуманітарна допомога, волонтерство, логістика, транспортна інфраструктура…

Зрештою, велика кількість наших земляків зі зброєю в руках захищає нашу незалежність. Учора наша область долучилася до війни ще на одному „фронті”.

Завдяки перевиконанню планових завдань обласного бюджету за доходами у нас з’явилися певні додаткові кошти. У цей непростий час їх можна було б використати по-різному. Ми вирішили вибрати той варіант бюджетних „капіталовкладень”, який максимально сприятиме наближенню нашої спільної перемоги – придбати військові облігації внутрішньої державної позики. 24 травня 200 млн грн з обласного бюджету пішли за цим призначенням.

Принагідно висловлюємо вдячність Кабінет Міністрів України , Міністерство фінансів України та Державна казначейська служба України за оперативний відгук на наші пропозиції щодо законодавчого спрощення процедури придбання облігацій та супроводження цього процесу.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.