Про економіку

Львівщина придбала військові державні облігації

Від самого початку російської агресії Львівщина активно включилася до захисту України на різних „фронтах”: притулок внутрішньопереміщеним особам, гуманітарна допомога, волонтерство, логістика, транспортна інфраструктура…

Зрештою, велика кількість наших земляків зі зброєю в руках захищає нашу незалежність. Учора наша область долучилася до війни ще на одному „фронті”.

Завдяки перевиконанню планових завдань обласного бюджету за доходами у нас з’явилися певні додаткові кошти. У цей непростий час їх можна було б використати по-різному. Ми вирішили вибрати той варіант бюджетних „капіталовкладень”, який максимально сприятиме наближенню нашої спільної перемоги – придбати військові облігації внутрішньої державної позики. 24 травня 200 млн грн з обласного бюджету пішли за цим призначенням.

Принагідно висловлюємо вдячність Кабінет Міністрів України , Міністерство фінансів України та Державна казначейська служба України за оперативний відгук на наші пропозиції щодо законодавчого спрощення процедури придбання облігацій та супроводження цього процесу.

Голос Сокальщини на GoogleNews