Про економіку

Львівщина – лідер із залучення коштів секторальної підтримки ЄС

Львівщина – лідер в Україні із залучення коштів секторальної підтримки ЄС. Зокрема торік 14 проектів регіонального розвитку із Львівщини пройшли конкурсний відбір на реалізацію за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у межах виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

Про це сьогодні, 6 лютого під час звіту, розповіла заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова.

«Львівщина абсолютний лідер із залучення коштів секторальної підтримки ЄС. Це 14 проектів на третину всього бюджету цього конкурсу, понад 181 млн грн. 12 проектів, які були подані безпосередньо від Львівської ОДА, 1 проект-переможець від Міністерства регіонального розвитку та 1 від Міністерства освіти та науки України. Окрім цього, що наша робота полягала у допомозі в написанні, поданні, цих проектів, департамент виграв ще три своїх проекти, які цього року будуть реалізовані. Це «Інструменти розвитку бізнесу», «Моніторинг реалізації інтелектуального потенціалу випускників ВНЗ і ПТНЗ» та «Нові точки зростання для сталого розвитку гірських територій», – зазначила Марта Бухтіярова.

Проекти секторальної підтримки спрямовані на розвиток туризму, гірських територій, бізнесу, освіти.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.