Про економіку

Львівщина може отримати додатковий фінансовий ресурс на капітальний ремонт доріг

Сьогодні під час пленарного засідання Верховної Ради України депутати підтримали в першому читанні за основу законопроект № 3991, відповідно до якого області можуть скерувати 589 млн грн на капремонт автошляхів.

“За ці кошти плануємо відремонтувати майже 70 кілометрів автомобільних доріг в області. Законопроект готують до другого читання.  З нетерпінням чекаємо, що депутати підтримають законопроект в цілому на наступному пленарному засіданні ВРУ і Львівщина отримає фінансовий ресурс”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, також додатково понад 30 млн грн передбачається на будівництво моста через річку Східничанка з підходами в смт. Східниця.

“Цей міст є важливим об’єктом, бо з’єднює дороги Східниця-Пісочна та Східниця-Турка, які завершують ремонтувати. Відновлення моста покращить логістику сполучення 4- ох районів нашої області: Турківського, Дрогобицького, Самбірського та Старосамбірського. Відтак, мешканці зможуть швидше та безпечно добиратись до туристичних об’єктів Львівщини”, – додав Юрій Бучко.

Голос Сокальщини на GoogleNews