Про економіку

Львівщина серед лідерів в Україні за обсягом туристичного збору

25 лютого управління туризму та курортів прозвітувало про проведену роботу у 2018 році про це Голосу Сокальщини повідомили в Львівській обласній державній адміністрації.

«На Львівщині є все – архітектура, історія, ландшафтне середовище та інші речі для того, щоб розвивати туризм в багатьох сегментах. Львівщина вкладає мільярди гривень в розвиток туризму. Адже всі дороги, які побудовані, це в тому числі в розвиток туризму, всі ті заходи, які відбуваються в частині інфраструктурної модернізації нашого соціального середовища – це теж в розвиток туризму. Дякую усім за спільну роботу, проекти, в тому числі проекти МТД. Наша сила в тому, що ми єдині», – зазначив у вітальному слові заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

Відтак, начальник управління Наталія Табака презентувала здобутки області за минулий рік, роботу проведену управлінням та плани на 2019 рік.

Як вона зазначила за підсумками 2018 року Львівщина посіла 2 місце в Україні за обсягом туристичного збору, кількістю розміщених у готельних закладах та за кількістю туристів з України.

Серед топ локацій на Львівщині Наталя Табака виокремила Львів, Жовкву, Дрогобич, Карпати, курорти: Трускавець, Моршин, Східниця,  замки Львівщини, Тустань.

Львівщина серед лідерів в Україні за обсягом туристичного збору

Львівщина серед лідерів в Україні за обсягом туристичного збору65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.