Про економіку

Львівщина – в п’ятірці лідерів за Індексом цифрової трансформації

Його мета – створити базу для дослідження рівня цифрової трансформації в обласних адміністраціях.

Про це повідомив заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Результати проведеного дослідження 2022 року демонструють, що Індекс у межах України становить 0.651 бала з 1 можливого. На Львівщині – 0,799.

“При цьому Львівщина майже в усіх показниках в ТОП5, що з однієї сторони каже про збалансовану роботу по всіх напрямках, і разом з тим залишає потенціал для покращення результатів в кожному напрямку. Найбільше такого потенціалу в освітній галузі, де ми маємо пришвидшити роботу по залученню населення до розвитку цифрових навичок, а також скористатись усіма можливостями, щоб запровадити е-журнали в закладах освіти”, – зазначив Олександр Кулепін.

Індекс цифрової трансформації регіонів України розробила команда регіональної цифровізації Мінцифри. Загалом Індекс охоплює 8 основних блоків у сфері цифрової трансформації: інституційна спроможність ОВА, доступ до інтернету, розвиток ЦНАПів, режим «без паперів», цифрова освіта, візитівка області, проникнення базових електронних послуг, галузева цифрова трансформація.

Переглянути детальне дослідження можна за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews