Про економіку

Львівщина зайняла 6 місце серед регіонів України за соціально-економічним розвитком

Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило моніторинг соціально-економічного розвитку областей та міста Києва за січень-березень 2020 року.

Оцінку здійснили за 26 показниками, що характеризують ситуацію за 6 напрямами в різних сферах соціально-економічного розвитку регіонів (економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури, відновлювана енергетика та енергоефективність) та провели ранжування регіонів за кожним напрямом.

Львівщина посідає 6 місце серед регіонів України. Відтак, за підсумками січня-березня 2020 року в області зафіксували високі показники обсягу промислового виробництва та виробництва будівельної продукції 108,9% та 115,4% відповідно, за якими область зайняла 2 місце у рейтингу.

Окрім того спостерігається позитивна динаміка щодо зменшення податкового боргу за грошовими зобов’язаннями платників податків з 103,7% у січні-березні 2019 року до 99,4% за звітний період поточного року.

За обсягом прийнятого в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тис осіб населення Львівщина посіла 4 місце.

Впровадження заходів, спрямованих на енергозбереження та підвищення енергоефективності дозволило збільшити оснащення багатоквартирних житлових будинків побудинковими приладами обліку теплової енергії з 87,7% у січні-березні 2019 року до 90,6 % у січні-березні 2020 року (6 місце).

Ознайомитися з рейтингом можна за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.