Про економіку

Львівщину відвідав губернатор штату Нью-Джерсі Філ Мерфі

Разом із начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким американський політик поспілкувався із переселенцями, які знайшли прихисток в області.

Сьогодні, 16 лютого, на Львівщині із візитом перебував американський політик, губернатор штату Нью-Джерсі, Голова Національної асоціації губернаторів США Філ Мерфі.

Разом з дружиною та представниками благодійної організації «United Sikhs» Філ Мерфі відвідав один із навчальних закладів на Яворівщині. Тут від початку повномасштабного вторгнення знайшли прихисток декілька десятків переселенців.

Губернатор штату Нью-Джерсі поспілкувався з родинами українців, які вимушено покинули свої домівки через воєнні дії росії та спільно з дружиною вручив малечі дарунки: іграшки, солодощі, розвивальні ігри тощо.

Також американський політик зустрівся із начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким.

«Дякую не лише за те, що ви прийняли нас, а й за ваше керівництво, за величезну мужність, яку демонструєте ви та інші лідери в Україні. Америка завжди буде з Україною. Для нас величезна честь бути тут і я сподіваюсь, що це перший з багатьох наших візитів до України», –  наголосив Філ Мерфі.

«Всі, кого ми знаємо, ставляться з величезною повагою до українців, які стоять на охороні демократії і свободи. Люди, яких ми зустріли тут, мають всі ці риси. Окрім цього, вони також дуже щирі й добрі», –  додала дружина губернатора Теммі Мерфі.

Своє чергою, Максим Козицький подякував США в особі губернатора штату Нью-Джерсі за ту вагому підтримку, яку вона надає у боротьбі з російським ворогом.

«Для нас ваш візит – це також вагома підтримка, яку ми щодня відчуваємо від США з перших днів війни. Як ви зазначили, ми проявляємо силу та мужність, та робимо це в тому числі і завдяки вашій підтримці. Українці вірять в перемогу й роблять все, щоб її здобути. А також віримо, що маємо партнерів, зокрема американське суспільство, з якими подолаємо ворога. Щиро дякую за підтримку на міжнародному рівні на всіх майданчиках, за військову, гуманітарну та іншу допомоги. Дякую також «United Sikhs» за ту працю, яку робите для України.  Людям дуже важливо відчувати підтримку, особливо тим, які покинули свої домівки та потребують особливого піклування», – зазначив Максим Козицький.

Також очільник Львівщини ознайомив американських гостей із ситуацією щодо переміщених осіб, які заходи вживає область для поселення людей та забезпечення їх необхідним. Під час зустрічі сторони погодили поглибити співпрацю та укласти угоду про співробітництво між Львівщиною і Нью-Джерсі.

Додамо, що візит Філа Мерфі з делегацією в Україну відбувся за підтримки благодійної організації «United Sikhs», яка активно працює у штаті Нью-Джерсі, зокрема опікується сиротами, які проживають у Шегинівській громаді.

Допомога «United Sikhs» Україні під час війни:

  • гуманітарна допомога біженцям з України в таборі на польсько-українському кордоні та містах України, організація продуктової машини для забезпечення гарячими стравами та закусками;
  • надання екстреної медичної допомоги у зоні бойових дій, забезпечення запитів щодо переліку ліків;
  • розповсюдження життєво необхідних засобів допомоги, включаючи жіночі гігієнічні та санітарні набори, стоматологічні набори, дитячі речі, одяг та інші необхідні речі;
  •  створення наметів з підігрівом, які служать тимчасовим притулком;
  • підтримка України на інформаційному фронті шляхом поширення матеріалів про реалії російської агресії.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews