Про економіку

Львівський Оборонний кластер запускає виробництво підсумків для магазинів

Львівський Оборонний кластер запускає виробництво підсумків для магазинів. Ними комплектуватимуть бронежилети, які компанія виготовляє та безкоштовно передає Силам Оборони України.

Про це передає Голос Сокальщини з посиланням на повідомлення компанії у Facebook.

«Це стало можливим завдяки Олександру Довгому – директору компанії «Балістика», який надав ЛОК права на виготовлення підсумків, відповідні технології та обладнання. Вчинок патріота, який сьогодні пішов захищати Україну на передовій», – йдеться у повідомленні.

Підсумки, що вироблятимуться ЛОК, відомі під назвою «Колчан». Це одні з найкращих зразків тактичного спорядження в Україні. Мають зменшений габарит та вагу (95 г) завдяки запатентованій бічній стінці з поліаміду. Дозволяють виконувати швидке перезаряджання зброї.

Підсумки однаково добре підходять для магазинів від АК-47, АКМ, АК-74 та АR-подібної зброї. Американським аналогом є підсумок High Speed Gear, який коштує 47 доларів.

«Дякуємо компанії «Балістика» та Олександру Довгому за громадянську позицію та великий внесок у допомогу нашим хлопцям. Докладемо усіх зусиль, аби тримати вашу марку та високі стандарти якості», – заявили в ЛОК.

65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.