Головна / Про економіку / Львіввугілля планує заплатити понад 13 мільйонів гривень за логістичні послуги

Львіввугілля планує заплатити понад 13 мільйонів гривень за логістичні послуги

ДП «Львіввугілля» опублікувало низку повідомлень про наміри підписання договорів на послуги з перевезення вантажів вартістю понад 13 млн грн. Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro, повідомляють Наші Гроші. Львів.

Загалом планують укласти 16 договорів на загальну суму 13,4 млн грн. Серед них сім договорів на майже 5 млн грн планують підписати з підприємцем Михайлом Терехом, який заново зареєструвався ФОПом 26 січня цього року. У випадку підписання, згідно з YouControl, це будуть перші угоди підприємця з державними установами.

Михайло Терех в листопаді 2014 року був засуджений за статтею 369-2 КК України (зловживання впливом). Раніше Михайло Терех був заступником директора з постачання ВП «Шахта «Зарічна» ДП «Львіввугілля». Терех пропонував директору та власнику ТОВ ВП «ЗВЗ» свою допомогу у сприянні відвантаження ДП «Львіввугілля» на «ЗВЗ» значної кількості вугілля з усіма необхідними документами. За це Терех просив 34 тис. грн. За вироком його визнали винним і призначили 13,6 тис. грн штрафу.

Угоду мали провести через батька засудженого, приватного підприємця Василя Тереха, який у березні 2017 року теж підписав 13 договорів з «Львіввугілля» на послуги з перевезення працівників.

Крім Тереха, угоди планують укласти з ТОВ «Енергопромхолдинг» Михайла Паберівського (1 договір на 1,3 млн грн) та приватними підприємцями Романюком Богданом і Петром Танчиним (5,1 та 0,49 млн грн відповідно).

Михайло Паберівський був представником ТОВ ВП «ЗВЗ». У 2013 році фірма постачала неякісне вугілля відділу освіти Жовківської РДА та розіграла з близькими компаніями семимільйонний тендер від Департаменту ЖКГ Львівської облдержадміністрації. Згодом АМКУ виніс рішення про спотворення торгів та оштрафував фірму на 136 тис. грн.

Також фірма уклала договір з Західним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням Міністерства оборони на закупівлю вугілля вартістю понад 20 млн грн. Воно вже традиційно виявилось неякісним і завдало збитків військовим на понад 9 млн грн. Суд за це призначив директору фірми два роки умовного терміну та 225 тис. грн штрафу, але угода залишилась чинною.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − fifteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!