Головна / Про економіку / Львівська область – регіон сучасного управління комунальними послугами

Львівська область – регіон сучасного управління комунальними послугами

Спільний проект під такою назвою реалізовують Львівське регіональне відділення Асоціації міст України разом зі Спілкою громад "Енергоощадні міста" та польською Фундацією Регіонального Розвитку в Кошаліні, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках Програми Польської допомоги Розвитку 2013.

Українські та польські партнери провадять спільну діяльність на покращення галузей комунального господарства та охорони довкілля Львівської області з 2011 року. Останнім заходом була організація міжнародної конференції в Перемишлі – "Львівська область – міжрегіональний лідер у співпраці в галузях комунального господарства та охорони довкілля". У ній взяли участь понад 50 учасників, в тому числі міські голови міст-членів Львівського РВ АМУ – Старий Самбір, Турка, Жовква, Великі Мости, Сокаль, Перемишляни, Пустомити, Східниця, а також представники Львівської міської ради, Львівського національного університету ім. Івана Франка, українські підприємці, що займаються проблемами ТПВ. З польської сторони – представники органів місцевого самоврядування, науковці, підприємці, в тому числі, представники міст, гмін, а також неурядові організації. Серед польських представників Войцех Блахович – заступник президента Перемишля, представники Староства Перемиського, Уряду Підкарпатського воєводства, бургомістри Любачова, Блажової, науковці з університету міста Жешув, КС "Віслок".

Виступи, проведені фахівцями, за своїми масштабами включали форму і сфери польсько-української співпраці, міжнародні і місцеві проекти, освіту, а також методи і технології компостування, утилізації та переробки твердих побутових відходів. Обговорено реальні проблеми, а також конкретні програми і плани, реалізовані в Польщі та Україні.

На запрошення заступника Президента Перемишля учасники конференції відвідали також Перемиське підприємство комунальних послуг, з яким учасників ознайомив його керівник – Єжи Ланьцуцкі.

Конференція була черговим етапом реалізації проекту, основною метою якого є підтримка влади та органів місцевого самоврядування Львівської області в їх зусиллях, пов'язаних з підготовкою модернізації системи управління твердих побутових відходів на Львівщині. Учасники мали змогу ознайомитись з презентацією діяльності та досвідом Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, яку представив виконавчий директор Василь Абаімов.

Це була дуже важлива подія, яка сприяє тісним зв'язкам і співпраці між польськими та українськими органами місцевого самоврядування, які добре вписуються в програму розвитку Львівської області.

Богдан ЗАРІЧНИЙ,
Сокальський міський голова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!