Головна / Про економіку / Львів’яни обіцяють один день повністю бойкотувати маршрутки

Львів’яни обіцяють один день повністю бойкотувати маршрутки

«Ні маршруткам!» – користувачі соціальних мереж закликають львів'ян долучатися до їхнього страйку. 15 квітня на один день вони мають намір повністю відмовитися від маршрутних таксі. Так люди відреагували на вимоги перевізників підняти вартість проїзду до 5 грн. Мовляв, ціни підвищують, а якість перевезень не поліпшується.

Львів`янка Наталя Куба уже зараз добирається на роботу пішки – неспішна годинна прогулянка її не лякає. За її словами, сідає в маршрутку лише в негоду.

«Я живу недалеко від «Аквапарку» і, як правило, ходжу пішки в офіс, що недалеко від Палацу залізничників на вул. Федьковича. Набридло їздити як оселедець у переповненій маршрутці. До того ж я не дуже висока і триматися за поручні незручно, маршрутка десь різко пригальнує, тебе кидає туди-сюди», – пригадує Наталя Куба.

Таких як Наталя у Львові стає дедалі більше. Противники маршрутних таксі об'єднались через соцмережу і закликають усіх влаштувати перевізникам бойкот. Хоча б на один день – 15 квітня.

«Ми ж є клієнтами маршрутних таксі, платимо свої гроші за послугу, але про наш комфорт ніхто не думає. Маршрутки переповнені, стан їхній жахливий. Виникає питання: за що ми платимо? Тим більше, що зараз знову заговорили про подорожчання проїзду. Ми не говоримо, що 5 шог чи навіть 6 – це багато, просто хочемо, щоб нам обгрунтувати ці цифри. Ну і щоб нарешті подумали про покращення якості перевезень», – зазначив один з ініціаторів акції «Львівський пасажирських страйк» Петро Волинський.

Щоб якнайбільше людей дізналися про страйк, активісти вже почали розвішувати оголошення на зупинках. Львів'яни підходять, читають, але реагують по-різному.

«У Києві маршрутки також подорожчали. Якщо безин дорогий, то що робити? Не знаю. Тому, напевно, такої акції підтримувати не буду», – розповіла одна з пасажирок маршруток.

«А я повністю погоджуюся, це правильно. З такими маршрутками, як у нас, давно вже думаю про те, що варто пересідати на велосипед або більше старатись пішки ходити», – додав інший пасажир.

Натомість водії переконують: перспективою їздити без пасажирів їх не злякати. «Це право людей. Ми в демократичній країні, хочуть страйкувати, то нехай страйкують», – зазначив водій маршрутки 1А пан Любомир.

Хоч обійтись без маршруток багатьом буде непросто, але на один день – це можливо, переконані організатори страйку. Пропонують ходити пішки, пересісти на велосипеди, електротранспорт.

Джерело –

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four − 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!