Про економіку

Медична комісія погодила перелік обладнання для комунальних некомерційних медичних закладів та установ

Сьогодні, 11 березня, відбулось чергове  засідання постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Відтак, члени комісії погодили перелік обладнання для комунальних некомерційних медичних закладів та установ на загальну суму 63 млн гривень. 4, 4 млн гривень залишили в резерві на заходи по боротьбі із коронавірусом у частині необхідності придбання додаткового обладнання при потребі.

Цей перелік напрацьований департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА  спільно з керівниками обласних медичних закладів. Відтак, до кінця березня лікарні зможуть оголосити тендер на придбання обладнання.

“Дуже важливо, що комісія одноголосно підтримала цей перелік, звісно, хотілось, щоб коштів на обладнання було більше. З кожним роком сума на медичну апаратуру зростає сподіваємось що до кінця року ми зможе знайти додаткові можливості для підсилення закладів та установ медичним обладнанням, адже від цього залежить якісна діагностика захворювань та подальше лікування пацієнтів”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Зазначимо, обладнання  придбають за кошти обласного бюджету в межах “Комплексної програми  надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки»

 Медична комісія погодила перелік обладнання для комунальних некомерційних медичних закладів та установ

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.