Про економіку

Мешканці області активно використовують джерела відновлюваної енергетики

Мешканцям Львівщини з обласного бюджету в межах реалізації Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки спрямовано понад 378 тис. гривень на відшкодування частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане і встановлене фізичними особами за власні кошти.

А саме відшкодовано:
⏺ 21 особі 10 % вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств (потужністю від 10 до 30 кВт включно), але не більше 15 тис.грн на одну особу;
⏺ 2 особам 20 % вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств (потужністю до 10 кВт включно), але не більше 40 тис.грн на одну особу.
Нагадуємо, що на реалізацію згаданої програми в 2021 році (в частині впровадження енергозберігаючих заходів для населення) в обласному бюджеті передбачено 15 млн грн. З початку року проведено видатків у сумі 8,4 млн грн та відшкодовано:
⏺6,7 млн грн відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами;
⏺0,7 млн грн відсоткової ставки за кредитами, отриманими ОСББ;
⏺0,1 млн грн тіла кредиту на встановлення альтернативних джерел енергії;
⏺ 0,8 млн грн частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане і встановлене фізичними особами за власні кошти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.