Про економіку

Мешканцям Сокальщини розповіли про тренди сільського і зеленого туризму

Управління туризму та курортів Львівської ОДА разом із Агенцією регіонального розвитку організували спільну зустріч із представниками сільської ради Домашева Сокальського району та мешканцями довколишніх сіл. Розповіли про виклики, перспективи та тренди у сільському й зеленому туризмі. 

У межах семінару заступник начальника управління-начальник відділу розвитку туризму та курортів Тарас Лозинський, поінформував, про те, що потрібно для організації сільського зеленого туризму та які основні види послуг фермери та місцеві жителі можуть надавати туристам.

«Національна туристична організація України проголосила 2020-й роком сільського туризму. Він досить популярний, бо мешканці великих міст втомились від урбаністики, багатоповерхівок. Раді втекти до чистих територій, де є можливість прогулятися еко-шляхами, скуштувати локальних продуктів, взяти участь у кулінарних майстер-класах. А це якраз те, що є в селах. Також важливим для самих мешканців є підвищення культурно-пізнавального рівня, збереження спадщини, їхніх традицій, фольклору. Це ті речі, які будуть важливими для туриста», – наголосив Тарас Лозинський.

Агенція регіонального розвитку презентувала можливості залучення фінансової безповоротної допомоги для реалізації різноманітних проєктів, зокрема у галузі туризму. Проєктний менеджер Ірина Коваль розповіла про грантові можливості, завдяки яким можна розвивати сільські території, успішні кейси втілення проєктів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.