Про економіку

Міністерство захисту довкілля інформує про зміни у Яворівському НПП завдяки міжнародному проєкту

Відновлено реалізацію проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», який продовжить надання технічної допомоги цільовим заповідним територіям

У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України відбулася робоча зустріч щодо проміжних результатів проєкту та спільно з членами команди консультантів проєкту сформовано «дорожню карту».

Відтак, за підсумками зустрічі вирішено:

– до кінця року цільові території проєкту забезпечать формою працівників охорони, закуплять автомобілі та мотоцикли для патрульних, для цього буде проведено відповідний тендер (згідно з розпорядженням німецького донора – Міністерства економічного співробітництва та розвитку);

– розпочнеться реалізація тендера на розробку веб-сайтів та інших комунікаційних продуктів для цільових територій проєкту.

Нагадаємо, що Проєкт реалізується в рамках Німецького фінансового співробітництва (FC), який фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через банк розвитку KfW.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відповідає за загальну реалізацію та функціонування проєкту. Проєкт впроваджується через міжнародний консорціум, що складається з AHT GROUP AG (керівна установа), Дунайсько-Карпатської програми WWF International, Франкфуртського зоологічного товариства та Українського товариства охорони птахів (ТОП).

До проєкту входять:

– Яворівський НПП,

– Ужанський НПП,

– Верховинський НПП,

– Вижницький НПП,

– Карпатський біосферний заповідник,

– Карпатський НПП,

– природний заповідник «Горгани»,

– НПП «Синевир».

Деталі на сайті проєкту Support to Nature Protected Areas in Ukraine за посиланням.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.