Про економіку

Оголошено тендер на закупівлю послуг з ремонту дороги Мостиська – Краковець

На Львівщині оголосили міжнародний тендер на проведення ремонтних робіт автомобільної дороги Мостиська – Краковець у межах проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”.

Зазначимо, що проєкт передбачає виконання ремонтних робіт дороги у межах транскордонного співробітництва між Україною – Польщею – Білоруссю у співфінансуванні із Львівською обласною державною адміністрацією. Відповідне розпорядження про співфінансування видав голова Львівської ОДА Максим Козицький. Замовник тендеру, вартість якого понад 150 млн гривень – Служба автомобільних доріг у Львівській області.

На автомобільній дорозі Мостиська – Краковець, загальна довжина якої становить 19,1 км, виконають роботи з поточного середнього ремонту, в межах якого буде відновлено дорожнє покриття, влаштовано тротуари, автобусні зупинки, водовідведення, а також проведені заходи із організації дорожнього руху.

Варто зазначити, Проект реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у Рамках Програми транскордонного співробітництва Польща — Білорусь — Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.