Про економіку

На 7 відсотків у Червонограді підняли тарифи на послуги ЖЕК

21 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, на якому виконкомівці розглянули 20 питань, що стосувались, зокрема, організації пасажирських перевезень,затвердження графіків руху автобусів та внесення змін до бюджету на 2021рік.

Своїм рішенням члени виконавчого комітету погодили коригування ціни на послуги з управління багатоквартирними будинками, що надаються КП « Червонограджитлокомунсервіс». Прийняття такого рішення також зумовлене збільшенням прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати. Підприємству на ці потреби щомісяця доведеться витрачати близько 400тис грн. Так, згідно з проєктом рішення ціна встановлюється для кожного будинку окремо, в залежності від інженерних мереж, поверховості, площі будинку. В середньому вона зросте на 7%. В грошовому еквіваленті це становитиме 35-60 коп. за квадратний метр.

Також розглядалося питання « Про внесення змін до бюджету Червоноградської міської територіальної громади на 2021рік», відповідно до якого 3млн 195тис грн субвенції з держбюджету було спрямувано на придбання комунальної техніки для КП «Червоноградводоканал». Інша зміна до бюджету стосувалася субвенції з обласного бюджету (301тис 190грн), яка передбачена для забезпечення житлом дітей-сиріт.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.