Про економіку

На базі підприємств обласного управління лісового господарства облаштували майже 130 рекреаційних об’єктів

Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цю дату започаткували в Генеральній асамблеї ООН в грудні 1972 року і щорічно її святкують в більш ніж 100 країнах світу.

Всесвітній день навколишнього середовища покликаний привернути увагу світової спільноти до екологічних проблем, дати зрозуміти, що основною рушійною силою природоохоронних заходів є людський фактор.

На сьогодні в лісах державного лісового фонду Львівщини забезпечили ефективне ведення лісового господарства, а також налагодили структуру господарювання та охорони лісових екосистем.

У лісах підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства виділили 118 територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею понад 100 тис. га. Частка заповідного фонду досягла 21% від загальної площі лісів Львівського ОУЛМГ, в тому числі в гірській частині – 40%.

У Всесвітній день навколишнього середовища в багатьох країнах світу проходять природоохоронні заходи і акції. На базі підприємств обласного управління облаштували 127 рекреаційних об’єктів, функціонує 46 шкільних лісництв, 5 екологічно-просвітницьких центрів та Музей лісу.

Під час проведення природоохоронних акцій з озеленення та благоустрою, які масово проходять переважно у весняний період та восени, до лісівників долучаються учнівська та студентська молодь, представники влади та громадськості.

Цієї весни в межах екологічної ініціативи Президента «Зелена країна» у держлісфонді висадили 5,7 млн дерев. Зокрема, до ініціативи «Ліс Перемоги», яка проходила на Львівщині у День довкілля, долучились майже 700 учасників, серед яких родини вимушено переміщених осіб із дітьми, волонтери, громадськість та ін.

Голос Сокальщини на GoogleNews