Про економіку

На черговій сесії Сокальської міської ради затверджено бюджет

24 грудня відбулось III позачергова сесія VIII скликання Сокальської міської ради.

Участь у засіданні взяли 32 депутати. На розгляд виносилось 13 питань та перед початком роботи сесії міський голова Сергій Касян запропонував внести зміни в порядок денний, додавши три питання: Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність, Про затвердження Програми патріотичного виховання та Програми забезпечення медикаментами.

Так як двох депутатів В.Кондратюка та Ю.Козійчука на попередньому засіданні було обрано на посади керуючим справами виконавчого комітету Сокальського міської ради та старостою Тартаківського старостинського округу, то постало питання чи можуть вони брати участь у сесії.

Головуючий пояснив, що до 1 січня вони ще депутати і мають право брати участь в засіданнях. А вже з першого дня 2021 р. будуть виконувати призначені обовэязки.

Першим рішенням депутати внесли зміни до структури апарату та загальної чисельності Сокальської міської ради та її виконавчих органів. Змінили назви:

– «Відділу освіти» на «Відділ освіти молоді та спорту»
– «Відділ культури, молоді та спорту» на «Відділ культури»
– Фінансове управління «Відділ адміністрування місцевих податків і зборів та фінансування» на «Відділ доходів та фінансування» та затвердили структуру апарату.

Наступними рішеннями депутати створили відділ культури і відділ освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради Львівської області та затвердили Положення цих відділів.

Варто зазначити, що багато зауважень депутати мали до апарату міської ради. Тексти проектів рішень не були добре вичитані, а тому містили багато помилок. Значну частину яких депутати виправили правками, а решту доопрацюють і внесуть змінами в рішення сесії.

Далі депутати своїм рішенням створили «Центр надання соціальних послуг» Сокальської міської ради та затвердили Положення про порядок створення, роботи і повноваження конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на зайняття посади керівника «Центру надання соціальних послуг» Сокальської міської ради.

Наступними рішеннями затвердили програми та виділили на них кошти:

– На Програму медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2021 рік виділили 150 тис. грн ( 140 тис. грн. на забезпечення безкоштовними медикаментами та 10 тис. грн. на безкоштовне зубопротезування). Міський голова зазначив, що в процесі роботи повертатимуться до даного питання і додаватимуть необхідні кошти.

– Програму підтримки та розвитку установ охорони здоров`я у КНП “Сокальська ЦРЛ” на 2021 р. -7 млн. 382 тис. грн. (на оплату комунальних платежів та енергоносіїв).

– Програму компенсації проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті Сокальської міської ради на 2021 рік – 400 тис. грн. Сергій Касян повідомив, що ці кошти на компенсацію перевізникам до березня, а також, що є домовленість з перевізником про здійснення перевезень і під час локдауну у всіх напрямках ОТГ.

– Програму “Соціального захисту окремих категорій населення громади Сокальської міської ради на 2021 р -. 220 тис.грн.

– Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту громади Сокальської міської ради на 2021 р – 250 тис.грн.

– Програму благоустрою на 2021 р. – 12 млн. грн.

Своїм рішенням сесія прийняла земельні ділянки (378 ділянок) державної власності у комунальну власність відповідно до акту приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення від 22.12.2020 р. загальною площею 3447,9816 га, які розташовані на території Сокальської міської ради.

Також, затвердили Програму патріотичного виховання, яка передбачає 130 заходів та Програму забезпечення медикаментами пільгової категорії населення Сокальської ОТГ.

Після цього депутати заслухали доповідь міського голови та затвердили міський бюджет Сокальської міської ради на 2021 р. Видатки в основному тільки на захищені статті.

На завершення головуючий зачитав звернення про утворення депутатських фракцій ПП”Ідея нації”, ПП “Слуга народу”, ВО “Батьківщина” та розглянули депутатські звернення.

Юлія Сорочук, портал Сокаль і Сокальщина

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.