Про економіку

На дорогах Львівщини почали встановлювати світловідбивні вставки

Йдеться про автомобільну дорогу Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі, яка є найкоротшим шляхом від Львова до курортних містечок Трускавець та Східниця.

Дорога, довжиною понад 47 км, пройшла капітальний ремонт та часткову реконструкцію по всій протяжності. Цього року ми завершили відновлення траси та штучних споруд.

Вставки розмічальні дорожні є доповненням до горизонтальної дорожньої розмітки для позначення смуги руху проїзної частини в темну пору доби. Такі дорожні елементи мають світлоповертаючі властивості, які сприяють значному покращенню видимості вночі.

Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області: «Безпека дорожнього руху для нас – це пріоритетне питання, над яким ми постійно працюємо: ремонтуємо дороги та штучні споруди, наносимо розмітку, влаштовуємо дорожні знаки та бар’єрне огородження, освітлюємо дороги. Важливо, щоб гарне відремонтоване дорожнє покриття для водіїв не ставало приводом для підвищення дозволеної швидкості руху».

Зазначимо, Львів – Пустомити – Меденичі – це перша дорога на Львівщині, на якій світловідбивні вставки підвищують рівень безпеки дорожнього руху. Такі елементи на дорозі позначають ділянки проїзної частини, де потрібна підвищена увага водія.

 

 На дорогах Львівщини почали встановлювати світловідбивні вставки

Голос Сокальщини на GoogleNews