Головна / Про економіку / На Львівщині на дорогах державного значення освітлюються 96 кілометрів та 275 пішохідних переходів

На Львівщині на дорогах державного значення освітлюються 96 кілометрів та 275 пішохідних переходів

Одним з найважливіших факторів, що забезпечують надійність роботи водія — це якість засобів інформації, серед показників якої є освітлення доріг і дорожніх споруд.

Статистика свідчить, що кількість нещасних випадків на дорогах приблизно однакова як удень так і вночі, при цьому інтенсивність нічного руху становить лише 20 — 25% добової.

«Освітлення доріг має важливе значення для безпеки дорожнього руху у темну пору доби. Для покращення видимості на автомобільних дорогах ми прикладаємо чимало зусиль. Зокрема, всі проєкти на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт передбачають влаштування зовнішнього освітлення в межах населених пунктів» – прокоментував керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

В межах Львівщини станом на сьогодні освітлено 96 км доріг державного значення та 275 пішохідних переходів :

Крім цього, влаштовуємо освітлення на нововлаштованих та відремонтованих транспортних розв’язках, шляхопроводах та мостових переходах.

Для покращення видимості у темну пору доби використовуємо світлодіодне LED освітлення, основною перевагаю якого є низьке споживання електрооенергії та в десятки разів більший термін служби в порівнянні з лампами розжарювання. Крім цього, такі світильники не потребують додаткового захисту від погодних умов.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!