Про економіку

На Львівщині впродовж минулого тижня для компенсації на придбання житла окремим категоріям громадян направлено 13,5 мільйонів гривень

Продовжуємо виплачувати компенсації на придбання житла окремим категоріям громадян. Впродовж тижня на цю мету з обласного бюджету скеровані субвенції місцевим бюджетам у сумі 13,5 млн гривень

Зокрема, в рамках виконання Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки в частині придбання житла для учасників АТО (ООС) та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування з обласного бюджету скерована субвенція Жовківській територіальній громаді в сумі ▪0,4 млн грн. Також на придбання житла для згаданої категорії громадян спрямована субвенція з державного бюджету Львівській територіальній громаді в сумі ▪6,6 млн грн. За ці кошти буде придбано житло для 4 осіб у Львівській територіальній громаді та 1 особи в Жовківській громаді .

Також Львівській територіальній громаді спрямовано 6,5 млн грн субвенції з державного бюджету на виплати грошової компенсації для отримання жилих приміщень для внутрішньо переміщених осіб, які брали безпосередню участь в АТО. За ці кошти буде придбано житло для 3 осіб.

Нагадуємо, що в 2021 році в обласному бюджеті на реалізацію обласної програми в рамках придбання житла передбачено 10 млн грн. Крім цього, для згаданих категорій громадян, а також для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в бойових діях на територіях інших держав і осіб з інвалідністю, які її отримали під час Революції Гідності для придбання житла передбачені субвенції з державного бюджету в сумі 33,9 млн грн, що дасть можливість забезпечити житлом біля 20 осіб.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.