Про економіку

На Львівщині проведуть Всеукраїнський жіночий Бізнес-Форум лідерства

Він матиме благодійну складову – збір коштів на реабілітацію жінок, які повернулись з російського полону.

Завтра, 17 листопада, у Львові розпочнеться Всеукраїнський жіночий Бізнес-Форум лідерства «Українське сонце зійшло». Про це розповіли представниці Клубу успішних жінок (КУЖ) під час брифінгу в офіційному медіацентрі при Львівській ОВА.

Відтак, як зазначили учасниці брифінгу напередодні заходу, 16 листопада, проведуть загальні збори українського Клубу успішних жінок, на яких представлять звіти регіональних директорок, а також окреслять план майбутньої діяльності.

Клуб Успішних Жінок – це міжнародна організація, яка має 17 представництв в 17 країнах світу. До нього входять видатні жінки сучасної України – медикині, науковиці, волонтерки та підприємиці, з різних куточків держави. Регулярно проводять міжнародний та всеукраїнський форуми. Наступного року КУЖ відзначатиме 18-річчя з дня створення.

Клуб, в часі війни, ставить за мету розповідати про правду і події в Україні через членкинь в усьому світі.

«Завтра ми всі об’єднаємося. Ми дуже сподіваємося, що кожна членкиня міжнародного та всеукраїнського клубу успішних жінок, понесе цю правду у світ, і колись ми з гордістю скажемо, що всеукраїнський клуб успішних жінок є частиною нашої перемоги», – повідомила керівниця українського Клубу Успішних Жінок Ірина Плахтій.

Майбутній форум матиме благодійну складову – збір коштів на реабілітацію жінок, які повернулись з  російського полону.

Як повідомила завідувачка кафедри медичного права Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, адвокатеса, голова комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НАН України Ірина Сенюта форум матиме декілька панельних дискусій щодо майбутнього омріяної України, лідерства в умовах війни.

Також в межах заходу проведуть благодійний вечір на якому відбудеться панельна дискусія «Віднайти в собі рутність», присвячену пошуку особистого шляху до небайдужості, справедливості та відповідальності.

«Кожен з нас вже цей вогник перемоги має запалений, і ми в спільній дії можемо робити все для того, щоб справді українське сонце зійшло, і зігрівало кожного хто живе на нашій землі» – зазначила Ірина Синюта.

Власниця ресторанів-кондитерських «Фраєрка», голова комітету з питань ресторанного бізнесу, голова Державної Екзаменаційної Комісії Львівської ПолітехнікиЛідія Лукович розповіла, що місія КУЖ спрямована на підтримку, обмін досвідом та розвиток особистості. Клуб має багато успішно реалізованих проєктів: «Ялинка Мрій», «Народжені у вишиванках», та ін.

Наголошуючи на міжнародній діяльності клубу, вона додала: «Дуже важливо світу розказати про нашу історію, тому що, як зʼясовується, не завжди світ знає, чому саме ми зараз у такій ситуації й чому ми опинилися у цьому, і яку саме загрозу росія несе для нас».

Голос Сокальщини на GoogleNews