Про економіку

На Львівщині реалізовують проєкти за кошти секторальної підтримки ЄС

11 грудня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського, відбулась нарада із виконавцями проєктів, що реалізовуються на Львівщині за рахунок коштів секторальної підтримки ЄС. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня прозвітували про стан реалізації кожного з проєктів, а також озвучили наявні проблеми щодо ритмічності фінансування та проведення будівельних робіт та закупівель. Станом на сьогодні повністю реалізовані 2 проєкти:

– Розвиток дорожньої інфраструктури в с.Зимна Вода Пустомитівського району Львівської області;

– Підвищення рівня облаштування сільської місцевості, сфери життя, діяльності та побуту селян на території Звенигородської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.

За результатами наради Василь Лозинський доручив виконавцям проєктів активізувати роботу щодо реалізації проектів у 2019 році, а також заздалегідь врахувати основні помилки щодо їх реалізації у 2020 році.

Зазначимо, що загалом на Львівщині передбачено реалізацію 14 проєктів за рахунок коштів секторальної підтримки ЄС на суму 181,4 млн грн. Більшість з них реалізовують структурні підрозділи Львівської ОДА, спільно з органами місцевого самоврядування, науковими та громадськими організаціями області. 2 проєкти область реалізує спільно із Міністерством освіти та науки України та Мінрегіоном.

З переліком проектів, що реалізовуються за рахунок коштів секторальної підтримки ЄС, можна ознайомитися за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.