Про економіку

На Львівщині розпочали ремонт прикордонної дороги Яворів – Грушів

Сьогодні, 21 серпня, на Львівщині із робочим візитом перебуває Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов

Спільно з заступником голови Львівської ОДА Юрієм Бучком, Міністр оглянув початок ремонтних робіт на прикордонній автомобільній дорозі Яворів – Грушів.

«Приємно, що у нас з’явилось третє джерело фінансування. Завжди ми розраховували на обласний та державний бюджет, але тепер у нас є практика залучення коштів іноземних держав. На цю дорогу ми залучили кредитні кошти і маємо низький відсоток з відтермінуванням на 5 років. Співпраця з іноземними партнерами дозволить не лише покращити транспортну інфраструктуру, але й створити нові робочі місця. Ми хочемо, аби такі прикордонні дороги стали візитними картками Львівської області», – зазначив Юрій Бучко.

Протяжність дороги складає 19,5 км.

Станом на сьогодні, виконують земляні роботи та зрізають  пошкоджене дорожнє покриття.

Перш ніж прокласти новий асфальтобетон, дорогу розширять, відповідно до нормативних вимог. Влаштують водовідведення, замінять існуючі залізобетонні труби, посилять основу дорожнього покриття.

Опісля, влаштують тротуари та освітлення в межах населених пунктів. Встановлять зупинку громадського транспорту.

Оновлена дорога відповідатиме параметрам IV категорії. Загальна вартість робіт становить 7 млн. євро.

Ремонт цієї дороги виконують у межах співпраці з Польщею (Програма «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні»). Польща надає Україні кредит під 0,15% річних.

За словами Юрія Бучка, окрім дороги Яворів – Грушів, планують розпочати ремонтні роботи на таких дорогах:  Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий,  КПП «Смільниця» – Старий Самбір, а також Червоноград – Рава-Руська .

Голос Сокальщини на GoogleNews