Про економіку

На Львівщині тривають жнива

На Львівщині триває збирання врожаю на полях Львівщини: пізніх зернових, технічних культур, картоплі та овочів, а також аграрії проводять посівну кампанію озимих культур урожаю 2021 року .

За оперативною інформацією районних державних адміністрацій станом на 16.09.2020 у сільськогосподарських підприємствах вже зібрано зернових культур на площі 126,3 тис. га, намолочено 630,5 тис. тонн зерна, урожайність  – 50 ц/га. Із пізніх зернових культур на полях дозріває гречка на площі 1,9 тис. га та кукурудза на площі 58,7 тис. га.

Eже зібрано гречки 0,35 тис. га (18 % до посіву), намолочено 0,33 тис. тонн зерна, урожайність 9 ц/га. На черзі збирання кукурудзи та пізніх технічних культур.

Розпочато збір цукрових буряків – викопано 0,85 тис. га (7 % до посіву), накопано 48,3 тис. тонн коренів, урожайність 567,6 ц/га. ТзОВ «Радехівський цукровий завод» розпочав сезон цукроваріння.

Овочів зібрано з площі 0,503 тис. га (30 % до посіву).

Аграрії активно ведуть підготовку ґрунту для посіву озимих культур, вибираючи оптимальні для своїх умов агротехнічні прийоми та технології . Як зазначають науковці Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН у своїх рекомендаціях, в боротьбі з бур’янами, особливо кореневищними, ефективною є оранка, однак її слід проводити не пізніше як за 3 тижні до початку сівби і супроводжувати коткуванням. Поверхневий обробіток доцільний на чистих від бур’янів полях. Якість обробітку ґрунту забезпечує одержання дружніх сходів  озимих культур і відповідно створює хороші умови для перезимівлі.

На звільнених від урожаю площах вже посіяно озимих зернових культур на площі 12,8 тис. га та ріпака озимого на площі 38,5 тис. га.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.