Про економіку

На Львівщині відбувся Ярмарок кар’єри для майбутніх аграріїв

Сьогодні, 28 березня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, провели «11-й Ярмарок кар’єри майбутніх фахівців АПК – 2019». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у заході взяла студентська молодь, випускники навчальних закладів, представники департаменту та обласного центру зайнятості, викладачі та науковці.

«Ми маємо йти в ногу з часом і наше головне завдання дати студентам не лише теорію, але багато практичних знань, навчити самостійно орієнтуватись у сфері обраної професії і бути затребуваними на ринку праці», – зазначив ректор університету, професор Володимир Стибель.

«Розвиток сільськогосподарського виробництва не можна уявити без забезпечення його кваліфікованими спеціалістами. Адже від рівня кваліфікації, вдалого підбору кадрів залежить майбутнє підприємства, а відтак і забезпечення харчової безпеки області та всієї країни в цілому. Вже зараз агросектор – один із небагатьох, який піклується питанням оптимального вирішення дефіциту кадрів. Підприємства  пропонують так звані «соціальні пакети» для працівників. Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА готовий сприяти у проходженні виробничих практик студентів в аграрних підприємствах області та організовувати поїздки для збільшення зацікавленості», – зазначив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало.

В межах заходу порушили питання організації системи навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Зазначимо, що «Ярмарок кар’єри» – захід, який об’єднує підприємства, які можуть знайти необхідних фахівців, сформувати мобільний кадровий резерв та молодих людей, що мають нагоду успішно презентувати свій творчий потенціал і розпочати працю.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.