Головна / Про економіку / На Львівщині відбувся тренінг щодо впровадження реформи деінституціалізації

На Львівщині відбувся тренінг щодо впровадження реформи деінституціалізації

3 березня, відбувся другий захід межах програми «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг для ОТГ» – тренінг щодо впровадження реформи деінституціалізації.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Із вітальним словом до учасників тренінгу звернулась начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Уляна Дорош, яка рекомендувала представникам громад відповідально підійти до вивчення потреби у створенні конкретних соціальних послуг та обов’язково скористатись можливістю і взяти участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на запровадження соціальної послуги в громаді.

Водночас Уляна Дорош повідомила присутнім про можливості отримання дофінансування для реалізації проектів (заходів), беручи участь у конкурсах проектів, які проводять структурні підрозділи облдержадміністрації.

Тренінг вела регіональна експертка з деінституціалізації та розвитку послуг проекту EDGE, національна тренерка з деінституціалізації, сертифікована Міністерством соціальної політики України, Анна Решетник.

Участь у тренінгу взяли представники 6 об’єднаних територіальних громад Львівської область, а саме: Рудківської, Новокалинівської, Підберізцівської, Бібрської, Меденицької та Грабовецької, а також представники інститутів громадянського суспільства, діяльність яких провадиться на території вказаних громад.

Нагадаємо, що з 6 лютого департамент соціального захисту населення облдержадміністрації у партнерстві з благодійною організацією «Львівська освітня фундація», благодійним фондом «Майбутнє для громади» та службою у справах дітей облдержадміністрації розпочали навчально-ґрантову програму «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для громад Львівської області.

Мета програми: забезпечення громади інструментами, що необхідні при створенні конкретної соціальної послуги для мешканців громади (сімей, дітей, літніх людей).

Програма передбачає сім навчальних модулів для ініціативної групи представників державного і недержавного сектору ОТГ протягом 6-ти місяців, у рамках якого учасники:

-пройдуть тренінги у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;

-отримають консультаційну підтримку у розвитку конкретної соціальної послуги, якої громаді не вистачає;

-отримають змогу розробити та реалізувати проект створення конкретної соціальної послуги та взяти участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на втілення ідеї.

На Львівщині відбувся тренінг щодо впровадження реформи деінституціалізації

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!