Про економіку

На Львівщині відбувся тренінг щодо впровадження реформи деінституціалізації

3 березня, відбувся другий захід межах програми «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг для ОТГ» – тренінг щодо впровадження реформи деінституціалізації.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Із вітальним словом до учасників тренінгу звернулась начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Уляна Дорош, яка рекомендувала представникам громад відповідально підійти до вивчення потреби у створенні конкретних соціальних послуг та обов’язково скористатись можливістю і взяти участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на запровадження соціальної послуги в громаді.

Водночас Уляна Дорош повідомила присутнім про можливості отримання дофінансування для реалізації проектів (заходів), беручи участь у конкурсах проектів, які проводять структурні підрозділи облдержадміністрації.

Тренінг вела регіональна експертка з деінституціалізації та розвитку послуг проекту EDGE, національна тренерка з деінституціалізації, сертифікована Міністерством соціальної політики України, Анна Решетник.

Участь у тренінгу взяли представники 6 об’єднаних територіальних громад Львівської область, а саме: Рудківської, Новокалинівської, Підберізцівської, Бібрської, Меденицької та Грабовецької, а також представники інститутів громадянського суспільства, діяльність яких провадиться на території вказаних громад.

Нагадаємо, що з 6 лютого департамент соціального захисту населення облдержадміністрації у партнерстві з благодійною організацією «Львівська освітня фундація», благодійним фондом «Майбутнє для громади» та службою у справах дітей облдержадміністрації розпочали навчально-ґрантову програму «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для громад Львівської області.

Мета програми: забезпечення громади інструментами, що необхідні при створенні конкретної соціальної послуги для мешканців громади (сімей, дітей, літніх людей).

Програма передбачає сім навчальних модулів для ініціативної групи представників державного і недержавного сектору ОТГ протягом 6-ти місяців, у рамках якого учасники:

-пройдуть тренінги у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;

-отримають консультаційну підтримку у розвитку конкретної соціальної послуги, якої громаді не вистачає;

-отримають змогу розробити та реалізувати проект створення конкретної соціальної послуги та взяти участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на втілення ідеї.

На Львівщині відбувся тренінг щодо впровадження реформи деінституціалізації

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.