Про економіку

На Львівщині виявили 32 незаконні АЗС

З метою ефективної боротьби з ліквідації нелегальних АЗС на території Львівської області, створили робочу групу для здійснення виїздів на місця розташування таких АЗС та перевірки їх діяльності.

Сьогодні, 28 грудня, у стінах Львівської обласної державної адміністрації відбулась нарада за участі прокуратури, фіскальної служби, СБУ та інших дотичних структур щодо боротьби із нелегальної діяльністю автозаправних станцій під головуванням першого заступника голови облдржадміністрації Василя Лозинського. У її межах наголосили на важливості сплати податків підприємцями та веденні законного бізнесу.

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Лівській ОДА.

Відтак, на території Львівської області тривали рейди. За словами керівника департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайла Грета, лише за сьогоднішній день здійснили 22 огляди місць подій. Із двох АЗС вилучили обладнання. Окрім того, зареєстрували 10 проваджень.

Всього за сьогодні виявили 32 незаконних АЗС. Припинили діяльність 10 діючих АЗС.

Нагадаємо, що учора відбулась селекторна нарада із Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком, у межах якої урядовець доручив у кожній області провести наради за участі прокуратури, фіскальної служби, СБУ та інших дотичних структур щодо боротьби із нелегальними АЗС.

«Мотивація у цьому процесі проста: економіка має вийти з тіні. Подібні заходи також будуть відпрацьовуватись у інших проблемних галузях. Тіньові сфери української економіки мають стати прозорими. Мають залишитися підприємці, які працюють за ліцензіями і сплачують податки», – акцентував Олексій Гончарук.

Зі свого боку, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський, у межах наради запропонував підвищити розмір штрафів за нелегальну діяльність.

«Штраф від 17 тисяч гривень не сприяє зменшенню кількості нелегальних автозаправок. Пропонуємо значно підвищити розмір штрафу. Це дозволить підвищити рівень відповідальності за функціонування таких заправок», – зазначив Василь Лозинський.

На Львівщині виявили 32 незаконні АЗС

На Львівщині виявили 32 незаконні АЗС

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.