Головна / Про економіку / На Львівщині розширять розвідку газових родовищ

На Львівщині розширять розвідку газових родовищ

Провідна українська компанія з видобування газу ПАТ "Укргазвидобування" розширюватиме на Львівщині розвідку газових родовищ. Очікується, що у найближчій перспективі вдасться значно збільшити видобуток газу на території області. Про це йшлось на зустрічі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського та виконавчого директора ПАТ "Укргазвидобування" Олександра Романюка, що відбулась у п’ятницю, 14 серпня, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сторони обговорили можливості розвитку газовидобувної галузі регіону. Зокрема, Олександр Романюк розповів, що його компанія має намір модернізувати Газопромислове управління "Львівгазвидобування", а також розширювати геологічну та сейсмологічну розвідку на території області. Крім того, він висловив готовність "Укргазвидобування" у подальшій співпраці зі Львівською ОДА, зокрема щодо можливостей реалізації та фінансування соціально важливих та інфраструктурних проектів.

У розмові Ростислав Замлинський подякував керівництву компанії за допомогу у ремонті дороги до села Прилбичі Яворівського району, котре розташоване неподалік траси Львів-Краковець. Зазначимо, що "Укргазвидобування" згідно з рамковою угодою виділило 5 млн грн на відновлення дорожнього покриття до Прилбич – місця народження Митрополита Андрея Шептицького. Перший заступник керівника області також запевнив виконавчого директора у підтримці та співпраці з боку облдержадміністрації.

Окрім цього, йшлось також про можливість місцевих громад отримували додаткові надходження до власних бюджетів у розмірі від 2-ох до 5-ти відсотків рентної плати за користування надрами, яку сплачують до держбюджету газодобувні компанії. Зокрема, з такою ініціативою сторони спільно звертатимуться до Уряду.

Довідка.

Публічне акціонерне товариство "Укргазвидобування" вертикально інтегрована компанія з замкнутим циклом виробництва — від пошуку та розвідки родовищ нафти і газу, їх розробки, видобутку до транспортування, переробки вуглеводневої сировини і реалізації нафтопродуктів.

ПАТ "Укргазвидобування" веде розробку газових, нафтогазових і нафтогазоконденсатних родовищ в Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Волинській областях. Геологорозвідувальні роботи компанії з пошуку нових родовищ вуглеводнів ведуться в Дніпровсько-Донецькій западині, у Карпатському регіоні. А також спільно з ДАТ "Чорноморнафтогаз" у північній частині Керченського півострову та на Прикерченському шельфі Чорного і Азовського морів.

Сьогодні ПАТ "Укргазвидобування" – основна компанiя з видобування природного газу i газового конденсату в Україні. У 2012 році підприємствами Компанії видобуто 15 млрд м3газу, що складає 75% видобутку в Україні. У складi Компанії – 2 газовидобувнi управління, пiдприємство з бурiння свердловин, управлiння з переробки газу i газового конденсату.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!