Про економіку

На обласний конкурс проектів місцевого розвитку вже зареєстровано 35 заявок

Від 3 січня можна перевірити статус проекту, поданого на обласний конкурс проектів місцевого розвитку – повідомляє сайт Львівської обласної ради.

Голова Сокальської районної ради, Микола Пасько наголосив, що у 2016 та 2017 році, Сокальський район був серед лідерів, як із зареєстрованих заявок, так і серед кількісного складу переможних проектів. “Знаю, що проекти подаватиме Сокальська центральна районна лікарня та ряд сільських рад. Надіюся, що проекти будуть якісними, отримають перемогу, а в кінцевому варіанті будуть реалізовані та принесуть користь громадам” – сказав Микола Пасько. “Як видно по системі, на конкурс від Сокальського району вже подалося три проекти, це:

«Капітальний ремонт будівлі лікарні м.Белз Сокальської ЦРЛ Львівської області.»  на суму 277.867 тис.грн
«Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Савчин Сокальського району Лвівської області» на суму 54.000 тис.грн
«Капітальний ремонт будівлі лікарні м. Белз Сокальської ЦРЛ Львівської області» на суму 277.867 тис.грн

Проект “Капітальний ремонт будівлі лікарні м.Белз Сокальської ЦРЛ Львівської області.” – зареєстровано, про те дві останні заявки відхилено” – додав голова Сокальської районної ради.

Як зауважив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків обласної ради Іван Собко, новий сервіс у розрізі районів допоможе конкурсантам відстежити кількість заявок, що розглядаються; кількість зареєстрованих заявок; кількість відхилених заявок. «Крім того, для зручності працює пошук проектів за реєстраційним номером», – повідомив він.

Додамо, що станом на 3 січня зареєстровано перших 35 заявок, 12 відправлено на доопрацювання.

«Основні помилки, які допускають конкурсанти при реєстрації: надсилають заявки за старими формами, а потрібно у відповідності до рішення Львівської обласної ради № 542; надають не повний пакет документів, особливо це стосується довідки балансоутримувача об’єкта (необхідний перелік у презентації); небюджетний внесок (кошти спонсора і фізичних осіб) надають одним рахунком, а потрібно окремо. Навчання проведено, тому просимо дотримуватися умов конкурсу», – наголосив Іван Собко.

Нагадаємо, реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год.

На реалізацію проектів місцевого розвитку наступного року з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах.

Крім того, триває прийом заявок до складу експертної комісії, що здійснюватиме у 2018 році оцінювання проектів у рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017 – 2020 роки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.