Про економіку

На Перемишлянщині газифікували відразу три села

16 жовтня у селі Брюховичі завершили роботи на підвідному газопроводі до сіл Костенів, Білка, Брюховичі.  Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

«Коли ми відкривали тут першу медамбулаторію в області, голова обласної адміністрації тоді сказав, що до опалювального сезону ми проведемо газ. І ми сьогодні тут зібралися, щоб відзначити цю подію – відразу в трьох селах маємо газ. Це важливо для громади, бо газифікація – це частина інфраструктури, яка притягує до нас інвесторів. А це – нові робочі місця з високими зарплатами, це податки, а відтак – сильні громади і добробут людей. Нам найголовніше зараз дати людям реальні ресурси», – наголосив заступник голови Львівської ОДА.

Кошти для газифікації надійшли з обласного і місцевого бюджетів у межах Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2019-2020 роки.

Загальна кошторисна вартість проєкту 5 млн 102 тисячі гривень. Проте проклали поліетиленовий газопровід, довжиною понад 7,4 км з сусіднього села Іванівки за 5 млн 5 тис гривень.

Відтак, майже 100 тисяч вдалося зекономити.

Зазначимо, що загалом цьогоріч з обласного бюджету на фінансування Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2019-2020 виділено 12 мільйонів гривень.

На Перемишлянщині газифікували відразу три села

На Перемишлянщині газифікували відразу три села

На Перемишлянщині газифікували відразу три села

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.