Про економіку

На Сокальщині планують створити комплекс з виробництва синтетичних моторних та побутових палив

17 грудня, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк та голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрілися з учасниками реалізації міжнародного інвестеційного проекту «Створення високотехнологічного комплексу виробництва синтетичних альтернативних моторних та побутових палив» у Сокальському районі.

Як розповіли партнери, перший технологічний майданчик запланований на території сировинної площини Тяглівського кам’яновугільного родовища у Сокальському районі.

Реалізація проекту забезпечить виробництво моторного палива в Україні в кількості 1,5 млн тонн, створення понад 6 тис додаткових робочих місць, зменшення валютних витрат країни на імпорт моторного палива на 1,2 млрд дол.

Як наголосив у своєму слові Богдан Гагалюк, це дуже амбіційний проект. «І, якщо він почне реалізовуватися, то це буде найбілишим проектом не тільки в західній Україні, а й в Україні. Важливо, що Сокальський район – «за» цей проект, адже, як задекларовано, тисячі людей буде задіяно в цьому процесі й відповідно будуть мати роботу. У свою чергу обласна рада докладе максимально зусиль, щоб цей проект було реалізовано», – сказав він.

У результаті обговорення – сторони підписали протокол щодо подальшої реалізації Міжнародного інвестиційного проекту, фінансування якого здійснюватиметься за рахунок інвестиційних ресурсів без використання державних коштів та надання державних гарантій від Уряду України.

Нагадаємо, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація  9 серпня 2018 року підписали Меморандумом про співпрацю із замовником Проєкту – ПП „Енергія природи – водень” та компанією, що відповідає за інвестиційне забезпечення Проєкту – „Гальф Петролеум Лимитед Ко”, створеною відповідно до законодавства Катару.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.