Про економіку

На Сокальщині планується будівництво 4 комунальних сонячних електростанцій

22 квітня відбулася спільна нарада керівництва Сокальської районної державної адміністрації та Сокальської районної ради за участю керівників органів місцевого самоврядування за головуванням голови Сокальської райдержадміністрації Андрія Дяченка, де було обговорено дорожню карту впровадження проектів з будівництва комунальних сонячних електростанцій в Сокальському районі.

У 2018 році було виділено кошти з районного бюджету та розроблено детальні плани під комунальні сонячні електростанції. В цьому році Сокальська районна рада прийняла Програму розвитку альтернативної енергетики на 2019-2020 роки, якою передбачені кошти для виготовлення проектів земельних відводів та стадій-проектів по будівництву електростанцій.

Ініціювали дані роботи – голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Андрій Сенюк.

Будівництво комунальних електростанцій планується на території Белзької, Великомостівської міських рад та Тартаківської, Корчівської, Хоробрівської сільських рад Сокальського району.

Основною метою впровадження даних проектів є розвиток альтернативної енергетики на території Сокальського району, збільшення генеруючих потужностей комунальних підприємств з виробництва альтернативної енергії, зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу, стабілізація стану навколишнього природного середовища, збільшення надходжень коштів в місцеві бюджети, запровадження та використання нових технологій в межах Сокальського району, створення нових робочих місць.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.