Про економіку

На Золочівщині запрацював високотехнологічний завод, що вироблятиме широкий спектр кормів для сільськогосподарських тварин

Компанія Koudijs відкрила високотехнологічний завод, що вироблятиме широкий спектр кормів для сільськогосподарських тварин найвищої якості у с. Хильчиці Золочівського району.

Заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик та головні спеціалісти відділу ОВД та СЕО взяли участь у відкритті заводу.

Koudijs є міжнародною компанією, основний напрямок діяльності якої — розробка, виробництво та збут високоякісних кормів для сільськогосподарських тварин.

Основною місією компанії Koudijs є забезпечення професійних та індивідуальних господарств професійним кормом для сільськогосподарських тварин.

На цій місії ґрунтуються й інші цілі, зокрема:
✔- сприяти розвитку та підвищенню прибутковості виробників м’яса, яєць та молока;
✔- допомагати розвитку економіки України та появі недорогих і якісних продуктів харчування на прилавках магазинів;
✔- дотримуватись правил охорони навколишнього середовища та раціонально використовувати природні ресурси.

Додатково:

Компанія Koudijs (ТзОВ “Д-мікс”) у 2020 році пройшла процедуру із оцінки впливу на довкілля. Департамент наголошує що Компанія Koudijs (ТзОВ “Д-мікс”) повинна обов’язково дотримуватись умов Висновку для запобігання, уникнення, зменшення (пом’якшення), усунення, обмеження впливу планованої діяльності на довкілля.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.