Про економіку

Національний парк «Сколівські Бескиди» вперше сплатив до бюджету податків 11,2 мільйонів гривень

Лісівники Державного агентства лісових ресурсів України досягли кращих показників галузі за 30 років. «У бюджети всіх рівнів сплачено 8,9 млрд грн податків. Це на 148% більше, ніж у 2020 році», – підкреслив Голова Держлісагентства України Юрій Болоховець.

Як зазначив начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека – «Державні лісгоспи – донори бюджетів. Вони щоденно сплачують понад 1,5 млн. гривень податків та інших обов’язкових платежів. А це – заробітні плати лікарям, вчителям, соціальним працівникам, пенсії, видатки на оборону України».

Державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства у бюджет за 2021 рік сплачено 558,4 млн грн податків та зборів, що на 165% більше ніж у 2020 році.

Свій скромний, але посильний внесок до загальної скарбниці вніс і національний природний парк «Сколівські Бескиди», що входить до складу Львівського ОУЛМГ. Так, до бюджету за 2021 рік сплачено 11,2 млн. грн податків та зборів, що на 132 % більше ніж у 2020 році.

Значно збільшились інвестиції в нову техніку та обладнання. Так, по Львівському ОУЛМГ вони склали 54,8 млн грн проти 4 млн грн у 2020 році. За кошти державних лісогосподарських підприємств Львівщини закуплено 76 одиниць лісогосподарської та лісозаготівельної техніки, у тому числі 28 одиниць нової техніки для охорони лісу від пожеж і браконьєрів.

Оновлено основні фонди НПП «Сколівські Бескиди» на третину. Закуплено нової техніки і обладнання на 2,2 млн. грн.

Суттєво зросла середньомісячна заробітна плата працівників нацпарку. На кінець року становила 12 889, 4 грн., що на 142,5% більше у порівнянні з 2020 роком.

У рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» висаджено в межах діяльності нашої установи 4 тис. дерев.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.