Головна / Про економіку / Не перевелись охочі до підприємництва

Не перевелись охочі до підприємництва

За  перший квартал 2011 року в районі зареєструвалось 48 фізичних осібпідприємців та 18 юридичних осіб, відповідно троє юридичних осіб припинили свою господарську діяльність та 69 фізичних осіб  підприємницьку.

Зокрема, за звітний період  в районі зареєстровано ПП "Владамаір", основним видом діяльності якого є гуртова торгівля,  керівник Ірина Климців. В селі Волиця (Двірцівська сільрада) зареєстровано ТзОВ "Студія краси та моди "Діас" (керівник Ірина Дільна). ТзОВ "Аніс+" в м. Сокалі, (Михайло Кудрявець) займатиметься торгівлею фармацевтичними товарами. ТзОВ "Автовест" зареєстровано в с. Поториці, його напрямок  діяльність автомобільного регулярного транспорту (керівник Галина Ганейчук). Світлана Гірна спільно з Петром Гірним  задекларували створення  ТзОВ "Гірна" у Сокалі, ці підприємці займатимуться торгівлею молоком та молочними продуктами. Також в районі створено шляхом реорганізації Товариство з додатковою відповідальністю "Сокальська панчішна фабрика" (керівник Тарас Петровський).

Новостворене ПП "Автолюкс" зареєстроване в с. Поториця, на якому ремонтуватимуть автомобілі, крім того в цьому ж селі  воно займатиметься  посередницькою діяльністю у торгівлі ПП "Антекс плюс", засновниками якого є громадянин Узбекистану Бахтіяр Ганіжанов та українець Роман Мороз. Підприємець Надія Ганимович створила та зареєструвала ПП "Ініосервіс" в с. Сілець, яке надаватиме послуги  нерегулярним пасажирським транспортом. Будівництвом займатиметься ТзОВ "Компанія Регіонзахід", створене в м. Сокалі (керівник Василь Курач). Також  задекларували діяльність ТзОВ "Блискплюс" в смт. Жвирка, яке займатиметься формуванням та обробкою листового скла (керівник Наталія Рудюк).

Крім того, державний реєстратор згідно із  Законом  України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осібпідприємців"  взяла  на облік в районі  дві юридичні особи, а саме: ПП "Аутпост" та ПП "Абрис".

На Сокальщині започаткували свою діяльність і громадські організації, зокрема  "Футбольно-спортивний клуб "Олімпік" в с. Куличків,  "Футбольний клуб "Переспа" в с. Переспа, Футбольно-спортивний клуб  "Желдець" в с. Реклинець. В м. Сокалі зареєстровано Благодійний фонд "Майбутнє України. Сокальщина" (голова Юлій Лукомський). Згідно з Регламентом  передачі Міністерством  юстиції та його територіальними органами державним реєстраторам даних про юридичних осіб, в районі зареєстровано первинну профспілкову оранізацію Угнівського аграрнобудівельного ліцею та первинну профспілкову організації ВАТ "Червоноградська автобаза".

Водночас з 1 січня по 31 березня цього року припинили свою діяльність: фермерське господарство Ярослава Демчука, ВАТ "Сокальська панчішна фабрика", перетворившись у Товариство з додатковою відповідальністю.

З 3 березня 2011 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо спрощеного механізму державної реєстрації припинення суб"єктів господарювання. Закон передбачає спрощену процедуру припинення згідно з рішенням суду. На 7 квітня цього року  в районі є 270 суб’єктів господарювання, по яких винесено рішення про припинення, але процес ліквідації ще не відбувся. З введенням цього нормативного документа  буде  зменшено кількість фіктивних та непрацюючих (мертвих) підприємств в районі.

Ще раз звертаюсь до всіх суб’єктів господарювання  району, які не змінили свідоцтва про реєстрацію,  які видані до 1 липня 2004 року: терміново з’явіться до державного реєстратора для заміни раніше виданих свідоцтв про державну реєстрацію на свідоцтва про держреєстрацію єдиного зразка, бо старі свідоцтва будуть недійсними з  1 січня 2012 року.

Марія РЕБРИНА,
державний реєстратор.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!