Головна / Про економіку / Про реформування місцевого самоврядування

Про реформування місцевого самоврядування

Нещодавно відбулася нарада з участю голів та секретарів місцевих рад, депутатів районної ради, громадськості, де йшлося про реформування місцевого самоврядування та децентралізацію влади в Україні. Голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк представив доповідача – директора з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, експерта Ради Європи Анатолія Ткачука, який брав участь у третьому Форумі місцевого самоврядування у Львові. Насамперед, він зупинився на актуальних проблемах і перспективах у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави. 

А. Ткачук також вів мову про можливості отримання фінансів, щоб дало можливість людям вже найближчим часом жити краще, аніж сьогодні. Україна за останній рік зробила декілька дуже важливих кроків: прийнято Закон «Про засади державної регіональної політики», фінансування доріг, шкіл підготовка площадок під інвестора буде здійснюватись через фінансування проектів, які готуватимуться на території і мають відповідати стратегії розвитку регіону. Майбутнє України буде успішним лише тоді, коли повнота влади буде в регіонах.

Запитання доповідачу ставили депутати районної ради Роман Запісоцький, Роман Монастирський, Перв`ятицький та Корчівський сільські голови – Богдан Сорока та Галина Сідельник, Сокальський та Великомостівський міські голови – Богдан Зарічний та Ярослав Ройко, голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко та інші.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − nine =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!