Про економіку

Про сплату податків платниками Сокальщини інформує Сокальска ОДПІ

Від платників податку на прибуток

Юридичні особи – платники податку на прибуток за 8 місяців поточного року поповнили бюджет Сокальщини та Радехівщини на 13,3 млн. грн. Приріст надходжень з податку на прибуток проти доведених завдань склав 5,4 млн. грн. або 67,5 відсотка.

За користування надрами

Платники плати за користування надрами протягом січнясерпня сплатили в бюджет 3,2 млн. грн. Це на 32,6% або на 0,8 млн. грн. більше від доведених завдань. Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року становить 73,7% або 1,3 млн. грн.

За спеціальне використання лісових ресурсів

Сокальськими та радехівськими платниками збору за спеціальне використання лісових ресурсів упродовж січнясерпня сплачено до бюджету 2,8 млн. грн. збору. Це на 39,5 відсотка або на 0,8 млн. грн. більше планових призначень та на 82,7% або на 1,3 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Плата за землю

У січні-серпні поточного року до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів від власників земельних ділянок та землекористувачів – юридичних та фізичних осіб надійшло 7,6 млн. грн. плати за землю, у тому числі від юридичних осіб надходження склали 5,7 млн. грн. та 1,9 млн. грн. – від фізичних. Приріст надходжень проти запланованого склав 15,7% або понад 1 млн. грн., та у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – 15% або 989 тис. грн.

Фіксований сільськогосподарський податок

За вісім місяців ц. р. сільськогосподарські товаровиробники, які перебувають на обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області та у Радехівському відділенні Сокальської ОДПІ та у 2014 році обрали спеціальний податковий режим і є платниками фіксованого сільськогосподарського податку, сплатили до бюджету 213,5 тис. грн. фіксованого сільськогосподарського податку. Це на 18,4 тис. грн. або на 9,4 відсотка більше від запланованого та на 23 тис. грн. або на 12,1% більше, як торік.

Власники торгових патентів

Протягом січня-серпня до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів надійшло 659,6 тис. грн. збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що на 27,5 тис. грн. або на 4,3 відсотка більше від запланованого. Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 6,9% або 42,4 тис. гривень.

Андрій ТУРКОЛЯК,•начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.