Головна / Про економіку / Звернення щодо перевищення вартості пасажирських перевезень у Сокальському районі

Звернення щодо перевищення вартості пасажирських перевезень у Сокальському районі

В Сокальську районну раду звернулась Асоціація сільських, селищних голів Сокальського району та мешканці району на дії перевізників. 

Перевізники Сокальського району, що здійснюють перевезення зі Сокаля до сіл району, суттєво перевищують вартість проїзду. Вартість проїзду за кілометр може сягати і 65-70 коп. Окрім того, невірно вказано відстань до населених пунктів – до кожної зупинки дописано 3-5 км, через що пасажири також переплачують кошти за проїзд. 

Мешканці наших сіл часто самі ремонтують дорогу, вкладаючи власні кошти та кошти підприємств, що розташовані на нашій території. Перевізники ж не долучаються до даного процесу, але заробляють кошти на перевезенні пасажирів.

Вважаємо, що про обґрунтований тариф можна говорити лише при проведенні фінансового аудиту самих перевізників та визначенні реального пасажиропотоку. 

Теперішня вартість проїзду є результатом спотворення вихідних даних, які використовувались під час розрахунку, а саме заниження показників пасажиропотоків та завищення витрат перевізників.

Виходячи з наведеного вище, просимо Львівську ОДА та Територіальне відділення Антимонопольного комітету України вжити усіх можливих заходів для усунення порушень законодавства.

Прийнято на ХLІІ сесії Сокальської районної ради VI скликання 15 жовтня 2015 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!