Про економіку

Одразу в двох громадах на Сокальщині відкрили амбулаторії сімейної медицини

У селах Волсвин і Волиця, що на Сокальщині, відкрили амбулаторії монопрактики та групової практики

У Волсвині роботи виконало ТОВ «Фірма «Інтербуд». Загальна вартість амбулаторії становить – 7 млн 618 тисяч гривень. З державного бюджету сюди скерували 6,85 млн гривень, ще 764,7 тисяч дофінансував місцевий бюджет.

Площа амбулаторії: 316,35 квадратних метри. Медичними послугами новий медзаклад охопить 2,3 тисяч осіб з Волсвина, Городища та Бендюги.

У Волиці амбулаторію будувала та сама підрядна організація – ТОВ «Фірма «Інтербуд». Загальна її вартість – понад 7,8 мільйона гривень. Частка фінансування з місцевого бюджету – 788,7 тисяч. Решту профінансувала держава.

У медзакладі, площею 316,35 кв. метри, зможуть отримувати меддопомогу 3,2 тисячі осіб з п’яти сіл: Волиця, Комарів, Зубків, Переспа, Велике.

Обидві амбулаторії збудовані в межах програми «Доступна медицина». Для кожної із амбулаторій передбачили автомобілі Renault Duster.

«Цей рік, як жоден інший, розставив для нас свої пріоритети. І нам вдалося завершити і відкрити по всій області понад 25 новозбудованих чи реконструйованих сільських медзакладів. Це дуже добрий показник в Україні. Сильні громади повинні мати розвинену і сильну медичну галузь. Для цього ми працюємо спільно з місцевим самоврядуванням, забезпечуємо комфортну матеріальну базу, а також обладнання для телемедицини. Бо береженого Бог береже! Будьмо всі здорові!», – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.