Про економіку

Остання держава ЄС підтримала відключення росії від SWIFT: що це означає

Німеччина підтримала відключення росії від SWIFT. Ця країна останньою утримувалася від запровадження цієї санкції

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Facebook.

«Ми гризли-гризли і вигризли. Працювала вся вартикаль української дипломатії – від Президента України до аташе в українському посольстві. Дякую також тисячам людей, зокрема, українській діаспорі, які тиснуть на різні уряди для підтримки цього рішення», – зазначив Дмитро Кулеба.

Офіційне рішення ще не оформлене, але вже розпочалася технічна підготовка до ухвалення рішення та впровадження цієї санкції. Цю перемогу українські дипломати присвячують усім оборонцям України.

Відключення росії від цієї системи виведе фінансові структури країни з ладу та завадить переказам коштів. А отже — заблокує витрати на російську армію та значно погіршить економічне становище рф.

Голова Центробанку однієї з країн Єврозони вважає, що рішення про відключення росії від глобальної платіжної системи SWIFT буде ухвалено протягом кількох днів, повідомляє Reuters.

Нагадаємо, SWIFT — міжнародна міжбанківська система передавання інформації та здійснення платежів. Її послугами користуються близько 11 тис. банків і фінансових установ у понад 200 країнах, в тому числі і росія.65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.