Головна / Про економіку / Пенсії держслужбовцям будуть обчислювати за новим порядком

Пенсії держслужбовцям будуть обчислювати за новим порядком

З 1 січня 2014 року набуде чинності затверджений 19.06.2013 р. постановою КМУ №426 новий Порядок та умови визначення заробітної плати для обчислення пенсії державного службовця.

Згідно з цією постановою, з 1 січня 2014 року під час призначення пенсії державному службовцю, посадовий оклад, надбавка за ранг або кваліфікаційні класи, класний чин або спеціальні звання та вислугу років враховуватимуться в розмірах, установлених на день призначення пенсії за останньою займаною посадою.

Розміри інших виплат, що включаються в заробіток для призначення пенсії, залежно від дати звернення за нею, визначатимуться за бажанням пенсіонера за останні 24 або будь-які 60 календарних місяців роботи на посадах, які дають право на вказаний вид пенсії.

Перерахунок раніше призначених пенсій здійснюватиметься у випадку підвищення розміру зарплати працюючого державного службовця за рішенням Уряду, або у зв’язку зі зміною мінімальної зарплати.

Новий порядок набуде чинності з 1 січня 2014-ого, разом з набуттям чинності нового закону України «Про державну службу», який було прийнято Верховною Радою 17.11.2011 року.

За додатковими роз’ясненнями прохання звертатися за телефонами: 7-30-73, 7-30-74, 7-30-75.

Богдана БАЛАШОВА,
начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.