Про економіку

Сокальчани мають можливість отримати пенсійне посвідчення у формі платіжної картки

Сокальський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) доводить до відома, що Пенсійний фонд України затвердив нові форми пенсійних посвідчень. Про це радіо «Сокаль» розповіла начальник сервісного центру управління обслуговування громадян Ярослава Олейнікова.

За її словами набрала чинності Постанова ПФУ, якою врегульовано Порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії. Водночас, пані Олейнікова наголосила, що документи, які були видані раніше, також є дійсними, що правда до закінчення їх терміну дії, або до заміни на нові. Протягом 30 робочих днів від дня прийняття заяви від одержувача пенсії територіальним органом Пенсійного фонду.

Крім заяви, для оформлення посвідчення потрібно буде надати паспорт, ідентифікаційний код та фотокартку. В заяві треба вказати вид пенсії (за віком, по інвалідності чи за вислугу років).

Якщо пенсію призначено через інвалідність, то зазначити групу та причину. Як додала начальник Сокальського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Ярослава Олейнікова, разом з електронним пенсійним посвідченням банк видаватиме й інструкцію щодо його використання.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.