Про економіку

На Жовківщині підприємство поверне безпідставно збережені кошти за користування землею

Підприємство поверне безпідставно збережені кошти за користування землею – задоволено позов прокурорів

За представництва Львівської обласної прокуратури судом задоволено позов керівника Жовківської окружної прокуратури про стягнення з відповідача майже 500 тис. грн орендної плати – безпідставно збережених коштів за користування земельною ділянкою.

Встановлено, що одне із місцевих підприємств на вищевказаній ділянці володіє нерухомістю. Зокрема, на цій землі розташований комплекс будівель загальною площею майже 925 м2.

Мова йде про ділянку загальною площею понад 0,4 га, яка знаходиться у місті Жовква. Її цільове призначення – розміщення та експлуатація основних, підсобних, допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

Проте власник нерухомості належним чином не оформив право користування земельною ділянкою, яка  перебуває у комунальній власності. Використовував її без відповідних правовстановлюючих документів, а саме без укладення договору оренди землі.

Відповідно це призвело до ненадходження у місцевий бюджет коштів у формі орендної плати.

Зазначені порушення стали приводом для пред’явлення прокурорами позову, який Господарським судом задоволено в повному обсязі.

Наразі триває строк апеляційного оскарження даного рішення.

Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews